Islak Hacim Yalıtımı

blog-img

Islak Hacim Yalıtımı

Islak Hacim Yalıtımı

Evlerin tavanlarında, duvarlarında ve zeminde meydana gelen ıslaklık zamanla büyüyerek dökülmelere neden olabilir. Evlerde ve iş yerlerinde meydana gelen sızıntıların yanı sıra büyük iş merkezlerinde meydana gelen sızıntılar hayatı olumsuz etkilemektedir. Spor tesisleri, hamamlar, AVM’ler ve fabrikalar ciddi anlamda ıslak hacim yalıtımı profesyonel çözüm sunmaktadır.


 Teras, balkon ve depo gibi alanlarda meydana gelen ıslaklıklar rutubete neden olur. Rutubetli ortamda saklanan eşyalar kısa sürede deforme olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için izolasyon ile ilgili işlemlerin ihmal edilmemesi gerekir.


 Hamamlarda ve spor tesislerinde bulunan ıslak zeminler izolasyona en çok ihtiyaç duyan yerlerdir. Buralarda yapılacak izolasyon işlemleri, diğer mekanlara nazaran çok daha güçlü olması gerekir. Firma elemanlarımız ilk inceleme işleminin ardından gerekli izole işlemini özel bir program dahilinde gerçekleştirmektedir.


 Uygulama Alanın İncelenmesi


 Alan inceleme işleminde firma elemanlarımız bütün yönleriyle alanı incelemektedir. İnceleme işleminde ilk aşamada tercih ettiğimiz yöntem ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz işleminin ardından kullanılacak olan malzemenin tespiti de ekspertiz elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.


 İzolasyon malzemesi ve alçıpan gibi malzemelerin satış işlemini gerçekleştiren şirketimiz, kaliteli malzeme konusunda birinci sınıf çözüm seçeneği sunmaktadır. Ürün kalitemizi her zaman için test edebilirsiniz.


 Zeminin Hazırlanması


 İzole edilecek zeminin genel yapısının incelenmesi ve inceleme sonunda gerekli tesviye işleminin yapılması, çalışmanın kalitesini doğrudan etkilemektedir. Bozuk zemine uygulama yapılmadığı için ekibimiz zemini düzelterek işe başlamaktadır. Şam atma, çatlakların doldurulması, çukurların doldurulması, zayıf zeminin kuvvetlendirilmesi ve derzlerin doldurulması gibi işlemler sağlam zemin çalışmasının ilk önemli basamağını oluşturmaktadır.


 Zemin hazırlandıktan sonra elemanlarımız en uygun izolasyon malzemesi ile işe başlamaktadır. Uygulamaya hazır hale getirilen zemine kullanım alanının özelliğine uygun şekilde şap atılmaktadır. Nem izolasyonunda kullanılan ürünlerimiz kısa sürede kurumaktadır.


 Kısa Sürede Mekan Kullanıma Açılmaktadır


 İzolasyon kategorisinde satışa sunduğumuz kaliteli ürünlerle gerçekleştirdiğimiz uygulama kısa sürede bitmektedir. 24 saat gibi kısa bir süre sonunda uygulama alanı kullanıma açılmaktadır. Renk seçeneğine sahip izolasyon malzemelerimiz bir günün sonunda sertleşmektedir. Ağır yük kaldırma kapasitesine ulaşması için bir hafta boyunca dinlenmesi gerekir. Ekibimizin tavsiyesine uygun şekilde hareket edebilirsiniz.