+90 850 302 25 81

info@bursaizolasyon.web.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   07:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Dilatasyon Yalıtımı

Dilatasyon Yalıtımı

Dilatasyon Yalıtımı

Binalarda blok aralarında ve betonarme bölümlerinde bırakılan boşluklara dilatasyon denilmektedir. Dilatasyon yalıtımı, bu bölümlerde meydana gelen nemlenmeyi tam anlamıyla kontrol altına almaktadır. Yağmur ve kar sularının bu boşluklara dolması ve bu boşluklardan binanın önemli bölümlerine su akması ciddi anlamda yapının zarar görmesine neden olmaktadır. Dilatasyon bölümlerinin yalıtımında ekibimiz profesyonel çözüm üretmektedir.

 

 Su akıntısının oluşturulması veya başka amaçla oluşturulan dilatasyon çukurları zamanla deforme olur. Evlerde, iş yerlerinde, bahçelerde, apartmanlarda, depolarda ve birçok yerde oluşturulan dilatasyon bölümleri zamanla özelliğini kaybeder. Her geçen gün deforme olan bu bölümler kullanım özelliğini kaybeder ve eskisi gibi izolasyon işlemini gerçekleştirmez.

 

 Pratik Çözüm

 

 Yaşadığımız mekanlarda su akışını sağlayan veya tahliye özelliğine sahip dilatasyonlar izolasyonlu olduğu sürece daha uzun süreli kullanılabilir. Ekibimiz uygulama yerini yerinde inceleyerek işe başlar. Bu işlem gerçekleştirilecek uygulamanın kalitesini doğrudan etkilemektedir. Zemin yapısının incelenmesi ve tamir edilecek yerlerin tamir edilmesi, izolasyon işleminin kalitesini doğrudan etkilemektedir.

 

 Dökülen ve kırılan zeminler, çukur ve çatlak zeminler ilk aşamada tamir edilir ve izolasyona hazır hale getirilir. Çatlak yerlerin doldurulması, tesviye işlemleri ve şap atma işlemleri ilk aşamada düzgün bir şekilde yapıldığı zaman istenilen kaliteye ulaşılmaktadır.

 

 Uygulama İşlemi

 

 Dilatasyon işleminin uygulanacağı alanın temizlenmesi ve yüzeyinin uygulamaya hazır hale getirilmesinin ardından kaliteli malzemelerle izolasyon işlemi gerçekleşmektedir. Derz doldurma ve epoksi çözümleri ile izolasyon başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Binanın genel yapısını koruyan izolasyon işlemlerinde son aşama kontrol aşamasıdır. Dikkatli bir şekilde uygulama alanı son defa incelenir ve unutulan kısımlar yeniden izole edilir.

 

 Uzun Yıllar Etkilidir

 

 Kaliteli ve kullanışlı özelliklere sahip izolasyon malzemelerimiz uzun yıllar özelliğini kaybetmemektedir. Neme karşı maksimum dayanıklı olan dilatasyon su yalıtım çözümlerimiz bütün mekanlar için tercih edilebilir. Sitemizde aynı zamanda satışını gerçekleştirdiğimiz kaliteli ürünlerimiz birinci sınıf kategoride değerlendirilmektedir.

 

 Tecrübeli Ekip Kaliteli Malzeme

 

 Takım anlayışı ile hareket eden ve disiplinli çalışma yöntemleriyle kısa sürede bütün mekanlar için izolasyon çözümleri sunan şirket elemanlarımız işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Kullandığımız malzemeler birinci sınıf, tercih ettiğimiz yöntemler ise etkili özelliklere sahiptir.

 

Bizi Arayın +90 850 302 25 81

Bizi Arayın +90 850 302 25 81

Millet, 11 Eylül Blv. No:3/1, 16160 Yıldırım/Bursa
+90 850 302 25 81
+90 0224 360 06 63
info@bursaizolasyon.web.tr

Copyright © 2019 Bursa İzolasyon... Tüm Hakları Saklıdır

E-BÜLTEN ABONELİĞİ