Bursa Boya & Dekorasyon

blog-img

Bursa Boya & Dekorasyon

Yaşam alanlarının yeniden şekillendirilmesi amacıyla verilen boya ve dekorasyon hizmetleri estetik ve yaratıcı çözümler gerektirmektedir. İklim koşulları ve coğrafi yapısı ele alındığında Bursa boya & dekorasyon ihtiyacının yüksek olduğu iller arasındadır. İç mekan ve dış cephe dekorasyon hizmetleri kaliteli malzemeleri kaliteli işçilikle birleştirerek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz.  Uygulandığı yüzeylere güzellik katan ve koruyucu özelliği olan boyalar kullanarak yüzeyin özelliğine uygun çözümler üretmekteyiz. Bu kapsamda boya için yüzey temizlenerek hazırlandıktan sonra birinci kat astar çekilmektedir. Ardından macun ve ikinci kat astar uygulaması yapılır. Son kat boya da vurulduktan sonra bir süre bekleme söz konusudur. Kaliteli boyalar kullanıldığından uzun yıllar güzel görünüme sahip duvarlar elde edilmektedir. Sadece boyanın kaliteli olması yeterli olmayıp, boyama işlemi için kullanılan ekipmanların da kaliteli olması şarttır. Rulolar, fırçalar ve diğer malzemelerde kaliteden taviz vermemekteyiz. Boya ve ekipman kalitesinin yanı sıra diğer önemli bir husus işçiliktir. Boya ve dekorasyon işinde uzman işçilikte iddialıyız.

Tasarım ve Dekorasyon İlişkisi

Ev, ofis, apartman, kafe ve benzeri mekanların kullanım amacına uygun olarak düzenlenmesi anlamına gelen dekorasyon işleri farklı tasarımlar ve renklerle mekana ayrı bir hava katmaktadır. Sembolik ve mistik dekorasyon tercih edenlerin yanı sıra tarihi ve doğal dekorasyon talepleri de bulunmaktadır. Ayrıca algılar da dekorasyon işinde psikolojik bir faktördür. İnsan beş duyu organı ile algıladığından yaşadığı çevreyi kavramak için güzel ve sağlıklı dekore edilmiş mekanlarda yaşamak / çalışmak ister. Bu nedenle Bursa boya & dekorasyon işleri kapsamında müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler üretiyoruz. Önemsiz görülen ayrıntıların algıları yönlendirme adına pek çok seçeneği müşterimizle paylaşıyoruz. Dekorasyon ile tasarım arasındaki bu bağın farkında olarak mekana katılması istenen hava konusunda müşterilerimizle yaptığımız toplantının önemi büyüktür. Eskiz ve planlama aşamalarını ardından malzeme temini süreci başlamakta, boya ve dekorasyon işleminin ardından temiz bir şekilde mekanı sahiplerine teslim etmekteyiz. Alanında uzman ekibimizle tasarımdan uygulamaya, temizlikten teslimata kadar yapabileceğimizin en iyisini verme iddiasına sahibiz.

Boya & Dekorasyon: Dün, Bugün, Yarın

İlk insanların yaşadığı kabul edilen mağaralarla başlayan ve barınma ihtiyacının doğduğu günden bugüne sayısız tasarımların yer aldığı dekorasyon dünyasının dinamiklerine ve modasına hakimiz. Bu bakımdan Bursa boya & dekorasyon hizmetleri kapsamında trendleri takip ederek, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda tasarım danışmanlığını da üstleniyoruz. Mağaraya çizilen ilk şekillerden dekorasyon teknolojisine kadar belli akımlar meydana gelmiştir ve gelecektir. Boya ve dekorasyon işlerinde diğer unutulmaması gereken bir olgu ise kültürdür. Kültür yapısına göre ve kültürel değerlere saygılı olarak yapılan tasarım, boya ve dekorasyonlar sayesinde yaptığımız çalışmalar uzun süre modasını korur. Dekorasyon değiştirme aralıkları kişiden kişiye ve toplumdan topluma değişiklik göstermektedir. Yeni bir ev ya da işyerine taşınma söz konusu olduğunda daha sık yapılan boya ve dekorasyon işleri, konsept değişikliği durumlarında da talep edilmektedir. Boya ve dekorasyonun başarılı ile uygulandığı yaşam alanlarındaki tecrübelere göre, mekanı paylaşanların mekana olan bağlılığı artmaktadır. Bu evde yaşayanlar için eve, işyerinde işe adanma demektir.

Nasıl Yapıyoruz?

Kullanım amacına, bütçeye, sosyokültürel değerlere, ihtiyaç ve beklentilere, mekanda kaç kişinin yaşadığına veya çalıştığına, mekanda bulunan diğer eşyaların adedi ve görünümüne göre pek çok tasarım seçenekleri bulunmaktadır. Mekanda gerekli ölçümler yapıldıktan sonra müşterinin seçim yapması söz konusudur. Boya ve dekorasyon işi için ayrılan bütçeye göre yapılan seçimden sonra malzemelerin temin edilmesi süreci gelmektedir. Gerisi becerikli ustalarımızın sanatını konuşturmasına kalmıştır. Hareketli eşyaları, mekanın diğer dekoratif unsurlarını göz önüne alınarak itina ile yapılan boya ve dekorasyon işlemlerinin ardından mekan güzelce temizlenerek mekan sahiplerine teslim edilmektedir. Son derece deneyim ve beceri isteyen söz konusu işlerde aynı zamanda zamanında teslimat da önem taşımaktadır. Zaman ve para kaybına kimsenin tahammülü olmadığı günümüzde kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik, zamanında teslimat gibi vazgeçilmez unsurlar arasına girmiştir. Harcanan emeğin karşılığı olarak her bütçeye uygun boya ve dekorasyon hizmeti ile Bursa boya & dekorasyon işleri kapsamında Gürsu-Bursa-Marmara Bölgesi başta olmak üzere her yere hizmet götürme kapasitesine sahibiz.