+90 850 302 25 81

info@bursaizolasyon.web.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   07:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Marmara Bölgesi’nin göz bebeği, eski Osmanlı başkenti Bursa’nın tarihi ağaçları, Osmanlı evleri, tarihi cami ve hamamıyla ünlü Gürsu ilçesinde 2014 yılında kurulan Bursa İzolasyon çatı kaplama, izolasyon,  çatı, çatı temizliği, çatı tadilatı, mantolama ve benzeri konularda faaliyet göstermektedir.

Hizmetlerimizin niteliğine bakıldığında Bursa ve Marmara bölgesi gibi lodos ve diğer hava etmenlerinin etkisi altında olan bir coğrafyaya hizmet etmenin ne kadar anlamlı olduğu anlaşılmaktadır. Zira yanlış çatı seçimi ve bakım hizmetlerinin yokluğu ya da eksik bakımı, elverişsiz hava şartlarında yaralanmalara ve ölüme kadar giden risklerin de söz konusu anlamına gelmektedir. İzolasyon ve mantolama hizmetlerimiz de müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerimizdendir.
Bursa ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere bütün Türkiye geneline hizmet götürme kapasitesine sahip Bursa İzolasyon kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun izolasyon, çatı ve mantolama çözümleri sunmaktadır.

Yerinde yapılan incelemeler sonucunda düzenlenen rapor doğrultusunda iş planı yapılmakta olup, hazırlanan bir çalışma takvimi ile hizmetler yerine getirilmektedir. İzolasyon - yalıtım, çatı kurulumu, temizliği ve mantolama işlerinde en kaliteli malzemeler kullanarak en kısa süre içerisinde hizmetimizi veriyoruz. Yapıların hava şartları ile ilk karşılaştığı kısmı olan çatılar hakkında yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra, konusunda uzman çalışanlarımızla birlikte, inceleme sürecinden nakliyeye, montajdan temizliğe kadar her aşamada müşterilerimizin yanındayız.

vision

MİSYONUMUZ

Bursa İzolasyon olarak misyonumuz izolasyon, çatı kaplama, l çatı, çatı temizliği, çatı tadilatı ve mantolama hizmetlerini yürütürken kaliteli malzemeler kullanarak, deneyimli ve yetenekli çalışanlarımızla hizmet vermektir. Gürsu-Bursa-Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet sunarken piyasa koşulları, müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumlukların farkında olarak faaliyet göstermek temel hedefimizdir.

vision

VİZYONUMUZ

Bursa İzolasyon olarak vizyonumuz, izolasyon, çatı kaplama, l çatı, çatı temizliği, çatı tadilatı ve mantolama konularında ülkemiz ve bulunduğu dünya coğrafyasına hizmet götürürken emniyet, yüksek kalitede işçilik, vaktinde teslimat, müşteri istek ve beklentilerine uygun çözümler sunmak gibi yüksek hedeflere ulaşmak adına faaliyet göstermek ve bu konuda “bir numara” olmaktır.

DEVAMI

Bizi Arayın +90 850 302 25 81

Bizi Arayın +90 850 302 25 81

Millet, 11 Eylül Blv. No:3/1, 16160 Yıldırım/Bursa
+90 850 302 25 81
+90 0224 360 06 63
info@bursaizolasyon.web.tr

Copyright © 2019 Bursa İzolasyon... Tüm Hakları Saklıdır

E-BÜLTEN ABONELİĞİ